Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!

Kamila nervozně vstoupila do bytu kartářky. Dostala výklad jako dárek od své sestry a hned moc dobře věděla, na co se chce ptát. Určitě na svého malého ročního synka. Jakou má asi danou budoucnost? A co ona? Co ji čeká a nemine? Vědma pozvala Kamilu dál, rozložila karty a začala věštit. Mimo jiné Kamile řekla: „Vidím tu něco hodně špatného okolo vašeho syna, ale nesmím vám říci, co to je.“ V Kamile by se krve nedořezal! Co tam může být tak strašného, že jí to nesmí být sděleno? Smrt? Nějaká vážná nemoc, kdy její dítě na její následky zemře? Nehoda? Myšlenky jí víří hlavou a po týdnu zjišťuje, že je psychicky na dně. Bojí se o své dítě ve dne, v noci.

Myslíte si, že toto je fikce? Ne, není. Bohužel je to jeden z mnoha případů, kdy určití lidé vyvolávají cíleně v druhých strach. Myslíte si, že to vědma udělala nevědomě? Že si neuvědomovala, co v mladé mamince ročního synka vyvolá svými slovy? Pokud by to tak bylo, nemohla by být vědmou. Jak si asi již říkáte, ta žena velice dobře věděla, jaký strach v Kamile vyvolá. Je si dobře vědoma, jak budou její slova na Kamilu působit. Myslíte si, že v kartách jsou ukázány věci, které ale vědma nesmí říci? Mýlíte se.

Karty ukazují mnohé věci a často i něco, na co se člověk vůbec neptal. Proč? Protože karty dávají informace, které má člověk mít. Už z pohledu logiky je tedy tvrzení „nesmíte to vědět“ zcela scestné a vysoce manipulativní.  Karty ukáží hodně záležitostí a mnoha rovinách. Nikdy ale neukáží to, co člověk vědět z pohledu vyšších zákonů nesmí. Co vědma řekne a neřekne, to už je na jejím výběru a často i na jejím sociálním cítění. Pokud ale někdo někomu zastřeně říká, jak vidí něco strašného, co říci nesmí, je to cíleně vyvolávaná hrůza v lidech. Proč? Neptejte se mě, není mi to blízké. Je to potřeba získání pocitu moci a převahy nad druhými. Toto nechápu a ani chápat nechci.

Výklady nejsou nevinnou hrou
Uvědomte si, že při výkladu karet se na vás vykladač napojí. Musí, protože jinak se nedostane k informacím, které mu jsou poté ukázány prostřednictvím karet, či jiné věštecké metody. Cokoli vám je věštcem řečeno, zapíše se do vašeho vědomí, či dokonce podvědomí. To potom formuje další události ve vašem životě. Takto se dá i závažně onemocnět, či si přivolat nehodu, nebo ukončení vztahu, který by jinak dobře fungoval. Naopak při jasné odpovědi, kdy se klient dozví, že ten, koho před 14 dny poznal je jeho životní partner může informace způsobit, že vztah skončí dříve, než začne. Ptáte se proč? Kvůli změnám v chování a přístupu k potenciálnímu partnerovi. Není dobré již na začátku vztahu skočit do fáze: Jsme spolu už patnáct let a máme tři děti. Z mého pohledu zcela zbytečné škody, komplikace a ztráty.
Dalším faktem k zamyšlení je, že při propojení lidí dochází k přenosu energie a také emocí, strachů, bloků, názorů atd. Při návštěvě věštců se člověk více otevře, někdo dokonce přeskočí do alfa stavu vědomí. Může dojít k přenosu myšlenek a pokud zarezonujete např. s obavami, aktivujete si procesy, které se časem zhmotní. Takto si uměle vytvoříte problémy k řešení. Na druhou stranu se asi díky tomu nebudete nudit…

Upínáním se k výkladům budoucnosti lidé utíkají od odpovědnosti za sebe a svůj život. Nechávají si osud diktovat jiným člověkem prostřednictvím karet, kyvadla apod.
Není lepší převzít za sebe a svůj osud odpovědnost?
Kolik lidí něco ani nezkusilo jen proto, že jim někdo řekl, že to nepůjde. Není lepší místo toho hledat způsob, jak by to mohlo jít?

Karty, kyvadlo, tabulka atd. jsou skvělými pomocníky v hledání příčiny problémů a tím i v nacházení řešení. Ale jsou dobrými sluhy, nikoli pány.


Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *