Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!

Úvod

Zmatenost.
Vyčerpání.
Nejistota.
Vina.
Zoufalství.

Hodně se o nich v dnešní době mluví, ale v momentě, kdy na ně narazíte, neodhalíte je včas. Tolik se toho o nich píše! Tolik jste toho o nich četli! Prakticky na každém rohu máte varování před jejich vlivem, a přesto jsou stále více a více úspěšní. Kolikrát jste se zařekli, že si na vás nepřijdou? Dušovali jste se, že je poznáte včas. Přesvědčovali jste sami sebe, že již nikdy nebude opakovat stejné chyby. A přes všechny sliby a přísahy, je to tu znovu. Proč? Jak to, že nejste vůči nim rezistentní? Vždyť jste toho tolik nastudovali!
Ano, řeč je o manipulátorech a energetických upírech. Rozhodla jsem se tuto tématiku zpracovat od základů. Základem této problematiky však nejsou samotní manipulátoři ani upíři, ale přenos energie mezi lidmi. Pochopení, a hlavně procítění toho, jak je lidská společnost vzájemně propojena. Namítnete, že propojeno je vše a vše na sebe vzájemně působí. Máte samozřejmě pravdu. Ale pokud se chcete umět bránit manipulaci a vampyrismu mezi lidmi, nemyslím si, že je na místě probírat působení energie vašeho zvířecího miláčka, květiny, nebo dokonce planety Země. V této publikaci budu věnovat pozornost pouze energetickým vztahům mezi lidmi.
Kniha je koncipována nejen teoreticky, ale ke každé kapitole se váže i praktická část. Obsahuje cvičení, která vás posunou v cestě ke zvládnutí obrany proti manipulátorům i energetickým upírům. Budete nahlížet sami do sebe. Čeká vás pozorování působení energií a práce s nimi. Součástí knihy je i kapitola, která vás zřejmě zarazí již svým názvem a sice „Upírem sám sobě“.  Jak se můžete stát upírem sami sobě? Snáze, než si myslíte. Jak se to stane a co s tím, je tématem již zmíněné kapitoly. Na závěr vás čekají interaktivní úkoly a malý test, který je koncipován formou krátkých příběhů. Test si doporučuji udělat ještě před přečtením knihy.
A nyní vzhůru do neviditelného světa energie!

I.

Přenos energie

Znáte to! Máte špatnou náladu, potkáte dobrého známého a dáte se s ním do řeči. Probíráte všechno možné a po rozhovoru se cítíte jinak. Nálada se změnila a myšlenky krouží kolem jiných záležitostí. Co vaše energie? Co vaše nálada? Možná už v momentě, kdy jste dotyčného spatřili, se vaše rozpoložení začalo měnit. Jak je to možné? Lidé jsou tvorové společenští, a proto máme dar empatie. Právě empatie je odpovědná např. i za to, že když v televizi někdo zívne, zívá během okamžiku celá rodina před obrazovkou. Máme dar sociálního cítění. Máme potřebu styku s lidmi a máme vnitřní potřebu někam patřit. Toto nastavení nám umožňuje snadný přenos energie a přirozené ladění se na druhého člověka. Proto se také říká, že s kým se stýkáte, tím se také stáváte. Podvědomě přejímáte nejen jeho smýšlení, ale často i slovní obraty, gesta a držení těla. Kamarádky se nezřídka podobně oblékají a líčí. Kamarádi jeden druhého vtahují do svých zálib. Pod vlivem svého okolí měníte nejen svůj styl vyjadřování, ale i způsob seberealizace. Z tohoto důvodu pečlivě zvažujte, komu věnujete svůj čas a myšlenky. Budete se podvědomě na dotyčného „ladit“.

 

1. Komunikace

 

Při komunikaci vnímáte primárně své emoce a až poté slova druhého člověka. Zároveň podvědomě vnímáte energii a náladu druhého. Tomu potom přizpůsobujete svůj přístup k němu a své reakce. Někdy vědomě, jindy nevědomě. Zamyslete se, jak přijímáte informace. Kdy jste jim otevření a kdy naopak vše blokujete? Je to z veliké části o způsobu komunikace.

Když vám bude někdo vykládat sebezajímavější věc zcela znuděně, zájem ve vás nevzbudí. Nebudete ani tak vnímat slova, jako se spíše naladíte na jeho pocity a vztáhnete je na pojetí celého tématu. Je lhostejné, zda je dotyčný jen unavený, nebo mu něco nevyšlo. Má určité energetické působení, které vnímáte již při jeho vstupu do místnosti. Jeho pocity vás ovlivní natolik, že možná již nikdy nebudete mít zájem, se o tématu něco dozvědět. Můžete ale časem narazit na jiného člověka, který vám dá tytéž informace, vy je shledáte zajímavými a nadchnete se pro ně. Proč? Protože na vás bude působit jiná energie. Energie, která dokáže vyvolat váš zájem.

Hrané nadšení ve vás vzbudí pocit parodie, nebo vám začne blikat kontrolka: „Pozor na podvod!“  Jistě si každý vybaví nějakou reklamu, ve které na vás s hollywoodským úsměvem a afektovaně nadšeným hlasem kdosi volá, ať si pořídíte to či ono.  Máte pocit potápěče, na kterého se zálibně usmívá žralok. A co telefonní hovory typu: „Dobrý den, máte chvilku času na monitorovaný rozhovor?“  Nadšený hlas na druhé straně vyvolává nutkání k rychlému útěku a odhození telefonu do nejbližšího křoví, protože se bojíte, co by vám zase nacpali…

E-book objednáte přes sz na mém fb, nebo přes “napište mi” zde na mém blogu. E-book je dostupný ve formátu PDF, nebo ve dvou formátech pro čtečky (mobi a fb2). Na kolik vás e-book přijde? Jeho cena je 220 kč.


Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *