Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!

Mnoho lidí tvrdí, že se přání neplní. Prý o něco pořád usilují a ono nic. Vysílají neustále své přání, vizualizují a čekají, až jim něco přijde. A…stále se nic neděje. Jsou potom znechuceni a zklamáni. Někdo se urazí, jiný je smutný a další se naštve. Přání však se plní. Jen jinak, než si mnozí představují.

Ve skutečnosti to nechcete
Po něčem toužíte. Přemýšlíte, jak toho dosáhnout. Jste přesvědčeni, resp. přesvědčujete o tom sebe i okolí, že děláte vše možné i nemožné. Říkáte sobě i svým známým: “Tolik se snažím a ono stále nic! Jak to? Nechápu to! No podívej, co vše jsem už udělala…! Nemá to cenu…”
Popřemýšlejte o důvodu své tužby.
Co tím sledujete?
Co si od naplnění přání slibujete?
A chcete skutečně vy sami?
Pokud to chcete jen proto, že naplněním toužíte něco dokázat druhým, nesplní se to. Nechcete to a podvědomě uděláte vše pro to, aby to nebylo. Proč? Protože usilujete jen pro pocit: “Tak, a teď koukejte, jak jsem to dala!” Půjde vám pouze o pocit dokázání cosi druhým. Důkaz, že za něco stojíte. Zároveň budete vědět, že to nechcete se vším všudy. Nikdy nemůžete chtít jen tu líbivou část…tedy chtít můžete, ale nebude to tak. A protože prioritou je pocit: “Koukejte, co vše jsem dala!” toto se vám plnit bude. Jen s největší pravděpodobností jinak, než byste rádi.

Strach
Někdy brání realizaci přání strach. Myslíte si, že určité dění chcete, ale zároveň se třesete jako drahý pes při pomyšlení, že by se to nedej Bože! naplnilo.
Jakmile se přání bojíte a vnitřně jej odmítáte, věřte, že uděláte maximum pro to, aby se to nestalo. Jsou věci, které chtějí lidé prožívat jen ve své fantazii a toužit po nich. Ovšem realita je vždy trochu odlišná od představ, a to už je pro určité touhy nepřijatelné. V těchto případech je opravdu lepší, když zůstane jen u snů. Když se stane, že dostanete tento typ “přání” v realitě, radost mít nebudete…

Chcete to a víte, že to skutečně chcete a potřebujete. A přání se neplní?
Nejprve je třeba přijmout, že vše chce svůj čas. Velká přání většinou vyžadují více času. Chápu, že to zrovna není věta, kterou jste chtěli slyšet. Ale vzpomeňte si: kolikrát se vám stalo, že jste po něčem toužili, o něco usilovali a dostali jste to v době, kdy jste měli jiné priority? Usmíváte se? Ano, toto se stává…proč? Protože v době, kdy jste toužili buď zkrátka nebyl ještě čas na naplnění, nebo jste toužili až příliš. Natolik jste se upnuli na určitý postup a cestu, že vám mohlo přání oděné v jiných šatech skákat před očima a vy jste to zkrátka neviděli. Neuměli jste nechat věci plynout a nutili jste jim určitý průběh. Trvali jste na průběhu více, než na naplnění celé tužby.

Vampyrismus
No, a potom jsou tu případy, kdy lidé dělají maximum, mají oči otevřené, ale vše se vždy podivně pokroutí a hroutí. A to přesto, že mají srovnané priority a dělají potřebné kroky. V tom případě se může projevit energie, která vám nepřeje. Která vám dokonce vše, co vám je posláno doslova sežere. A není to neviditelný démon, ale bývá to člověk. A povětšinou je to někdo, do koho byste to vůbec neřekli. Upír se totiž umí dobře maskovat před zraky své oběti. Zde je jediná možnost a sice zbavit se upíra a jeho napojení. Když je upír hodně hluboko a je dobře “přisátý”, pomůže jen rituál. Více o vampyrismu, manipulaci a výcviku obrany se dočtete v mém e-booku Neviditelná síť. E-book objednáte přes sz na fb, nebo přes “napište mi” zde na blogu.
Předpokládám, že vás napadá ještě otázka kletby. Na tu ostatně myslíte až příliš často. Ano, může se stát. Ale skutečná kletba je poměrně vzácná. Většinou je příčina jinde.

Už víte, jak se přání neplní. Ale jak se tedy plní?
Musíte nejdříve vědět, co a proč chcete. A musíte to skutečně chtít. Potom většinou nastupují vizualizace, jak je přání již naplněno a procítění pocitů ze splněného přání, které vám pozmění vibrace a naladí vás. Zde hodně lidí končí a čeká na zázrak. Jenže ono chcete splnění přání i ve hmotném světě, že? V astrálním to již máte. Je tedy třeba připojit reálné činy. Hmota vyžaduje hmotu. A věřte mi, že se vám do toho často nebude chtít. Vyžaduje to mnoho úsilí, trpělivosti a povětšinou i pro vás nepříjemných kroků. Dokud totiž budete vše dělat stále stejně, přinese to stejné výsledky v různých variacích. Proto je třeba i vystoupení s tzv. komfortní zony.

Opravdu vám toto vše stojí za to, abyste trvali na svém přání? Pokud ano, čtěte dál.
Přát si je třeba v principu. Dám příklad: Hana chce Pepíka, ale Pepíček chce Aničku. Co Hana chce? Trvá na Pepíkovi, nebo chce hezký láskyplný vztah? Pokud chce hezký vztah, nemůže trvat na někom, kdo ji nechce. Pokud chce Pepíčka za každou cenu, nemůže trvat na lásce a ani ne hezkém vztahu. Pokud trvá na Pepíkovi s tím, že ona ho předělá a on se do ní vášnivě zamiluje, je priorita Hany vyhrát a dokázat to. Nikoli Pepík, ani vztah, ale pocit z výhry a moci je priorita. Co, že Pepíček chce někoho jiného? On přeci neví, co chce! Jenže on to ví…

Plní se přání? 
Dříve či později ano. Hana dostane to, co je její priorita, ať je to výhra – i když většinou krátkodobá a štěstí nepřinášející, nebo hezký vztah – i když ne s Pepíkem. Proto pozor na to, co si přejete. Přání se plní. Co ale už mnoho lidí nechce vidět, že i když se přání splní, nebude to tak růžové jako ve snu. Žijeme v duálním světě a vždy všude bude nějaké “ALE.” Jenže to “ALE” musí být něčím vykompenzováno. Čím? Právě vaší prioritou, po které jste tak usilovně volali.

Stalo se vám, že jste usilovali a toužili a v momentu, kdy jste to mohli mít jste to odmítli? V tom případě jste měli nabrat určité zkušenosti a cesta pro vás byla důležitější než samotný cíl. Cíl, o který vám ve skutečnosti nikdy nešlo.

Plní se přání? Ano. Ale víte, co si skutečně přejete?


Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *