Jmenuji se Jitka Váňová a ráda bych vám řekla pár slov o sobě a svém životě.

Když jsem ukončila školu, neměla jsem žádné sebevědomí, neměla jsem ráda samu sebe, počítala jsem se spíše k těm neúspěšným a vzhlížela jsem k lidem, kteří byli spokojení a z mého pohledu úspěšní. Toužila jsem po lásce, spokojenosti a hledala odpovědi, kdy to konečně přijde. Hledala jsem odpovědi v práci s kyvadlem, navštívila různé kartářky, hledala možnosti zbavení se bloků pomocí kineziologických sezení, ale můj život se v ničem nelepšil. Všechny náhledy do budoucna mi prorokovaly totéž, a upřímně, nebyly pro mě zrovna povzbudivé.

Začala jsem tedy přemýšlet, jak toto změnit. Přišla jsem na to, že pokud chci něco změnit ve svém životě, musím začít u změn sama na sobě. Začala jsem tedy na sobě pracovat, četla veliké množství literatury a zkoumala působení energií a síly myšlení na svůj život. Zjistila jsem, že jen vysílat myšlenky a přání nestačí a hledala způsoby konkrétní práce se sebou.

Roky pokusů, kdy jsem sama na sobě zkoušela různé praktiky, mě dovedly k systému, který konečně zafungoval, a to také nezůstalo nepovšimnuto mým okolím. Najednou za mnou začali chodit lidé pro rady, pro řešení, pro úlevu. Začala jsem tedy pracovat nejen se sebou, ale i s jinými lidmi a tato činnost mě velice naplňuje.

Ptáte se, jestli žiji podle toho, co předpovídal osud? Ne, žiji tak, jak já sama chci. Předpovědi, i když se tolik shodovaly, zůstaly v některých podstatných bodech nenaplněny. Dokonce i čáry na ruce, kde je vepsán osud, se změnily.

Dále se vzdělávám a spojuji svoji intuici s nabitými znalostmi o lidské psychice, o zákonech akce a reakce, vyvoláváním konstruktivních změn v životě. Najednou už to nejsou jen známí, ale kontaktují mě lidé z různých oborů a mýma rukama prošla více, než tisícovka klientů.

Co můžete očekávat od konzultačního sezení? Zaměřuji se na řešení problémů, bloků, dále na rozvoj osobnosti. Konzultace probíhá systémem otázek, které vedou klienta k uvědomování si, často i skrytých , faktorů, které však mají přímý vliv na jeho život. Také dávám klientům návody, jak se sebou dále pracovat a směřovat k plnění svých cílů.

 
NEMOCNĚJŠÍ MAGIE JE UMĚNÍ ŘÍZENÍ VLASTNÍHO ŽIVOTA