Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!

Často se ptáte na práci s energií a většina z vás má představu, že vše funguje jako v Harrym Potterovi. Mnoho z vás si myslí, že když si přečte nějakou tu knihu, bude z něho rázem Merlin zkřížený s Morganou, kdy mávnutím hole změníte zázračně svůj osud. A to samozřejmě bez jakýchkoli reálných kroků. Jednak je skutečně kvalitní magické literatury zoufale málo a jednak to tak zkrátka nefunguje. Důležitý fakt k zamyšlení je, že většina lidí kvalitní literaturu ani neotevře. Doslova se jí vyhýbá velikým obloukem. A když už náhodou nahlédnou do takové knihy, zůstane nedočtena. Proč? Protože není tak sluníčková a snadná, jak by rádi. Proto vám dnes napíši trochu té magické reality.

Základem ke studiu a praktické výuce jakéhokoli duchovního směru je uzemnění. Musíte tedy nejprve stát oběma nohama pevně na zemi. Není pravda, že logika a duchovno se vzájemně ruší. Intuice a logika by se naopak měly doplňovat a věřte, že je to dobře možné. A řekla bych, že i nutné. Když se rozhodnete, že logiku a tedy i uzemnění vytěsníte, váš mozek a fantazie si s vámi začne krutě pohrávat. Pro nemalý počet lidí je to ale přijatelnější, než něco začít skutečně řešit a duchovno jim tak začne sloužit jako únik před odpovědností za důsledky svých činů a smýšlení. Prohlašují, že svět je klam a tudíž je zbytečné cokoli dělat a o cokoli se snažit. Do hrobu si stejně nic nevezmete, tak co budete řešit, že? Jenže ono potom takový člověk vypadá jinak, než spokojený a vyrovnaný mnich, který nic nepotřebuje. Paradoxně nastupuje do popředí despekt, zášť a nespokojenost. Klíčí a roste nenávist nejen vůči světu, ale i vůči sobě. A to i přesto, že tito lidé sami sebe staví do pozice nadčlověka. Je dobré si si připomenout historii, která nám ukazuje, že poza nadčlověka nikdy nic hezkého nikomu nepřinesla. Pokud berete duchovno jako útěk, věřte, že před realitou skutečně utečete. Jen asi ne tak, jak jste si to představovali. A když k vaší smůle budete mít i dispozice k magické, či mystické praxi, otevře se vám brána na psychiatrii velice rychle. Čím větší dispozice máte, tím rychleji destrukce vaší osobnosti proběhne.

Co dělat a jak bezpečně pracovat?
Jak jsem již předeslala, duchovno nesmí být útěkem před realitou. Nesmí být útěkem před vašimi reálnými činy a nevěřte, že vše vyřešíte meditací. Není to tak. Žijete na zemi a bez kombinace s reálným přičiněním se nic samo nevyřeší. Můžete si stokrát denně představovat, jak se sám zázračně postaví dům jen na základě vašich myšlenek. Dokud ale nezačnete reálně stavět, dům bude jen ve vaší fantazii. I kdybyste si potom nekompromisně a přesvědčivě začali představovat, jak v domě žijete a jste chránění před rozmary přírody, stačí, aby trochu zapršelo a promoknete. To už je zákeřný útok reality vůči vaší fantazii. Až se po smrti vaše duše přesune na nějaký ten čas do astrálu, budete samozřejmě podléhat jiným zákonům. Ale to jsem odbočila. Čím tedy začíná jakákoli duchovní praxe, která nemá vést za mříže ústavu? Sebereflexí, sebepoznáním a sebepřijetím. Musíte umět konat a překonávat vlastní strach nejdříve v reálném (hmotném) světě. Zvládáte to?

Dokud toto nemáte za sebou, nemáte šanci dobře zvládnout duchovní cvičení, která nejsou procházkou růžovým sadem. A uvědomte si, že jakmile jednou podhrnete roušku neviditelného světa entit, není cesta nazpět. Upoutáte jejich pozornost. K rozčarování mnohých pohádkami a anděly naplněných lidí upoutáte nejprve entity, které vám zrovna moc pozitivního nedají. Navíc budete čelit svým vnitřním démonům, které musíte poznat, pochopit a tím i zvládnout. Když nezvládnete vy je, zvládnou oni vás.

A když se mi toto vše podaří, budu moci dělat zázraky?
Ano i ne. Opět budete muset opustit svět pohádek a vzít na vědomí, jak náš svět funguje. Můžete pomocí umění cílené práce s energiemi něčeho snáze dosáhnout, či něco získat. A to i to, k čemu byste se za normálních okolností nedostali. Nabudete poznání určitých principů. Ale také budete muset respektovat zákony, jejichž porušení je bez milosti trestáno. Ano, nějaký ten zázrak by možná šel. Ale jinak, než je vaše současná představa.
Vše, co uděláte roztočí energetický vír, nebo se někam napojíte, případně kombinace obojího. A toto následně rozpohybuje další sled událostí. Je to zázrak? Opět ano i ne. Čím větší sílu máte, tím více dokážete energii rozhýbat, nasměrovat a vyselektovat potom to, co chcete. Zázrak? Na první pohled ne, vše proběhne jakoby “přirozeně.” A i tak si budete uvědomovat, co smíte a kam už jít nesmíte. Čím více budete umět a vědět, tím více pokory a úcty budete cítit.

A ještě jedna věc na závěr, než se s nadšením vrhnete do víru duchovních nauk:
Uvědomte si, že nevědomost a neznalost hlubokých mystérií vás chrání. Čím méně fušujete do magie, tím silnější máte přirozenou automatickou ochranu. Toho se v rámci sílící magické praxe zříkáte a musíte se umět chránit vědomě sami. Musíte důležité dění poznat včas. A jako bonus musíte být schopni ochránit i své blízké, protože při své praxi někomu občas šlápnete na kuří oko. A věřte, že dotyčný si to nenechá jen tak líbit.

Před určitými typy lidí ale chráněni automaticky nejste a nevědomost v tomto případě škodí. Pokud vás zajímá působení energie mezi lidmi a jaký je dopad na váš život v rámci bezpečné práce, napsala jsem e-book s názvem Neviditelná síť. Zde naleznete praktická cvičení a fakta, na co vše byste měli upírat svoji pozornost, aby vám zbytečně paraziti nebrali energii, ale i příležitosti. Protože se parazitismus často pojí s manipulací, je jí také věnována část knihy. To vše hlavně z energetického pohledu na věc a v rámci bezpečné praxe, kdy nebudete pracovat s entitami ani s ničím, co by vás ohrožovalo. Objednáte přes sz na facebooku, nebo přes “napiše mi” zde na blogu. Na kolik si svoji práci na knize cením? Cenu jsem stanovila tak, aby byl e-book dostupný pro každého na 220Kč.


Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *