Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!

Když občas dávám otázku, jakou schopnost byste chtěli mít, často říkáte, že byste rádi telepatii. Přiznám se, že osobně jsem třeba ráda, že můj pes neumí mluvit. Myslím, že bych se někdy divila 😁 A vy chcete být telepati! Článek věnuji tomu, co být telepatem vlastně obnáší a co takový telepat může prožívat.
Většina lidí si představuje telepatii tak, že slyší ve slovech myšlenky lidí. A nejen to! Máte za to, že přesně víte, komu daná myšlenka patří. Tak zde se musím hodně pousmát nad pohádkovou představou. Ono totiž v praxi můžete krásně zachytit mnoho myšlenek, jen neurčíte koho jsou. Často je i přisuzujete sami sobě. Pořád si jste jistí, že nejste telepati?
Ok, jdeme dál. Máme zde emoce. Máme zde psychické rozpoložení lidí. A teď si představte, že jejich nálady a psychický stav hezky vnímáte sami v sobě. Prožíváte to s plnou palbou a samozřejmě to na vás působí. A opět je zde problém: odlišíte to od svého? Těžce! Víte, že pracuji s lidmi a řeším s nimi co si umíte, ale i neumíte představit. Ohledně telepatie a přenosu emocí musím říci, že nikdo, kdo sám se sebou cíleně a ideálně pod vedením po léta nepracuje, to neodliší. A když s tím pracovat umíte, musíte být opatrní při odlišování svého od cizího. Nezřídka své prohlásíte za cizí a cizí za své. Zajímavé, že?
Monika měla problémy. Někdy se cítila dobře, jindy ji zaplavovaly různé nepochopitelné a bezdůvodné emoce. Nezřídka trpěla ztrátami energie, kterou prostě věnovala někomu, jehož stav zachytila a přijala za svůj. Byla kvůli tomu nestálá a dá se říci, že se i bála. Měla dokonce podezření, že trpí psychickou nemocí. Vše, co se v ní odehrávalo samozřejmě ovlivňovalo její chování. Monika je velice senzitivní člověk, který je telepatem. Teď ji čeká práce na tom, aby odlišovala své od cizího a samozřejmě se bude učit pracovat sama se sebou.
Telepatie bez umění odlišení sama sebe od druhých; jejich emocí, prožitků a myšlenek na tu psychiatrii skutečně vede. Normálně vám přeskočí kvůli zmatenosti a chaosu sama v sobě. Mísí se ve vás vaše i cizí myšlenky, pocity, ale i strachy, prožitky, radosti, starosti atd. A takový koktejl má logicky absolutní vliv na vaše vnímání, nálady, psychický stav a samozřejmě chování. To má zase za následek reakce vašeho okolí na vás. Asi si už dovedete představit, co to obnáší.
Ještě pořád toužíte po schopnosti telepatie? A nemáte ji náhodou, aniž si ji uvědomujete?

Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *