Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!


Zvoní mi telefon. Dneska žádné hovory nepřijímám, je mi zle a musím se v klidu vyležet. Telefon stále vyzvání. Aaa, konečně, už je ticho. Ten člověk má ale výdrž, honí se mi hlavou, když mobil zase zvoní. Takhle to nejde! Ten člověk snad nechápe, že prostě teď nejsem na příjmu. Koukám na displej. A jéje, to nééé! Volá mi Martina. Martino, nemůžu! říkám zvonícímu telefonu. Určitě má problém, jenže Martina má stále nějaký problém. Snad už tisíckrát jsem naslouchala jejím problémům. Je chronicky nešťastná a zoufalá. Co je ale zajímavé, že jakmile získá to, o co usilovala, najednou to není ono, co chtěla. Za pár dní má nový problém. Já vždy naslouchám a snažím se najít řešení. Ovšem odpovědí mi bývá, že jí nikdy stejně nepochopím, a že se to vyřešit nedá. Její život se vyřešit nedá. Nic nemá řešení. Já jsem ale chladná a bezcitná, proto její žal nikdy nepochopím. Ale já přeci nejsem bezcitná! Snažím se jí marně přesvědčit. Její slova jsou pro mě jako bodání nožem. Bolí mě to. Bolí mě, když říká, že nikoho nemá a nikdo o ní nestojí. Já jsem přeci tady! Jsem tu a soucítím s ní. Martina ale jakoby to neviděla…Už se to táhne dlouhých pět let a já jsem unavená již ve chvíli, kdy na ni pomyslím.

Opět známá vyzváněcí melodie a na displeji svítí MARTINA. Ne, neberu! Poté, co telefon přestal vyhrávat vyzváněcí melodii, vypínám zvuk. Zachumlám se do peřin a usínám. Najednou pociťuji neklid. Začínám mít výčitky svědomí, že jsem Martině hovor nevzala. Koukám na displej, kde vidím pět nepřijatých hovorů. Vše od Martiny. S pocitem viny jí volám zpět.
„Máš čas?“ ptá se Martina. Přesně toho jsem se bála. „Ano, mám čas, ale je mi zle.“ Martina ale jakoby to neslyšela a mi začala plakat do telefonu. „Já už nemůžu, nechci žít! Nikdo o mě nestojí…ale to ty nikdy nepochopíš…“ Martina vzlyká do telefonu.

Oblékám se a jdu s ní na kafe. Je mi strašně zle. Točí se mi hlava. Martina na mě kouká a říká: „Jsi nějaká bílá, co se stalo?“ Vysvětluji jí, že mi není dobře, ale to už Martina ignoruje. Skáče mi do řeči a chrlí na mě své problémy. Zase jí nezvedl telefon její vysněný muž. „To je konec!“, lká Martina. V tom jí zazvoní telefon a je to on. Martina se rozšafně usmívá na muže na druhé straně sluchátka. Potom se na mě podívá a říká: „Už musím běžet.“

Sedím u stolu a přemýšlím. Martina již pět let ze mě tahá sílu. Po setkání s ní jsem vyčerpaná a unavená. Zmocňují se mě pocity marnosti a nezdaru. Honí se mi hlavou její neštěstí a já mám pocity, že na mém životě nezáleží. Je jen ona, mé problémy nejsou nic. Přemýšlím, odkud se to bere, nikdy jsem taková nebyla. Až posledních pět let. Pět let, které trávím s Martinou a naslouchám jejím problémům.

Rozhodla jsem se již několikrát to s ní skončit, Jakmile jsem se o to pokusila, zchladila mě tím, že ona by mě nikdy nezradila. Ale po dnešku jsem rozhodnuta. Je konec. V tom mi zvoní telefon a na displeji svítí MARTINA…

Energetičtí upíři, pojem, se kterým se čím dál častěji setkáváme. Co to ale ve skutečnosti energetický upír je a proč je tak nebezpečný? Upíři se živí energií druhých lidí. V běžném kontaktu mezi lidmi probíhá vzájemná energetická výměna, nikoli však s upírem. Zde je energetický proud pouze jednosměrný, a sice od lidí směrem k upírovi. Upír člověka postupně vysává a jeho působení má širší dopad, než se může na první pohled jevit. Nejen, že se cítíte vyčerpaní, máte nechuť do čehokoli, vaše reakce na podněty nejsou adekvátní a sami sebe nepoznáváte, ale dříve, nebo později se vám začnou hroutit různé aspekty vašeho života. Nedaří se vám, máte pocit, že jste snad prokletí. Také se časem přidružují zdravotní problémy a deprese. Upír se k vám doslova přisaje, a sice zpravidla přes solární čakru. Vaše aura je oslabena a stáváte se živou konzervou pro parazita. 

Jak se k vám upír vůbec může dostat? Upírovi se musíte otevřít. Sám, bez “propustky”, se nemá šanci k vám infiltrovat. K otevření člověka využívají vyvolávání silných emocí – od lítosti, až po zastrašování. Jedná se ze strany upíra o cílenou manipulaci s vašimi emocemi. Často vám rádi připomínají, co všechno by pro vás udělali, ale ve skutečnosti skutečné přátelství ani nezištnou pomoc neznají. Nemají citové vazby, ale umí na sobě mistrně vyvolat závislost a pocity závazků, které vůči nim, podle jejich tvrzení, máte. Nejedná se o fenomen dnešní doby, upíři tu byli, jsou a budou….

Jak se před nimi chránit? Většinou již při prvním kontaktu s energetickým upírem člověk vnímá, že není vše OK. Něco je divně, dotyčný na vás nepůsobí dobře. Po kontaktu cítíte velikou únavu a upír se často dožaduje dalšího kontaktu, po kterém se cítíte ještě vyčerpanější. V tomto okamžiku přerušte veškeré styky s upírem a pokud není možné kontakt zcela ukončit, uvědomte si, přes co se k vám dostává. Co je vaše slabina, které zneužívá? Nedovolte mu to, nehrajte jeho hru. Buďte odměření a nepřipouštějte si jej k tělu. Po každém kontaktu s ním udělejte duchovní hygienu. Nepřipouštějte si jeho problémy, nenechte se od něho zastrašovat a netahejte ho za sebou, jako kouli na noze. Nezabývejte se myšlením na něj, i tímto se mu otevíráte. Vnímejte ho jako člověka, se kterým nemáte nic společného a ani nechcete mít. Upír, pokud zjistí, že nehrajete a nebudete hrát, jeho hru, bude si hledat jinou oběť.


Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *