Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!

Denně se sprchujete, pečujete o své tělo, ale co duše? Co psychika? Co vaše podvědomí, aura; váš prostor, kde žijete? Energie jsou různé a všudypřítomné. Zasahují vám do vašeho životního prostoru a proto je nutné umět odlišit své od cizího. Snadno se stane, že podvědomě přejmete cizí vzorec, nebo názor, a to bez ohledu na to, jak moc se slučuje s vašimi pocity a představami o spokojenosti a o životě. Děje se tak automaticky pod vlivem energií, které vás obklopují a prostředí, ve kterém se pohybujete. Nakonec se stane, že se ve všem člověk ztrácí a nemá již schopnost odlišení vlastního cítění od vnějších vlivů. Když se někdo dostane do této fáze, bez pomoci si s tím neporadí…

Proto je dobré se do tohoto stadia vůbec nedostat a pravidelně pečovat nejen o své tělo, ale také o auru, která je přirozenou energetickou ochranou člověka. Jedním z prostých, a pro každého dostupných prostředků, je sprcha. Při sprchování vizualizujte, jak z vás balast a problémy z celého dne odtékají. Když už jsme u vody a jejího očistného účinku, můžete denně pít i nabitou vodu. Nabijete ji pomocí kamenů, které do ní na noc vložíte. Každý kámen nejen vodu prostoupí svými vibracemi, ale také vodu lehce ochutí. Vypitá voda bude mít vliv na vaše vibrace a na váš organismus.

Mnoho lidí spoléhá na nošení ochranných amuletů a kamenů.  Ne každý kámen, nebo amulet,  se hodí pro každého člověka. I ten sebekrásnější nerost má své základní vlastnosti, a i když budete kámen nabíjet, nebo si jeho energetické nabití objednáte, nelze změnit jeho základní charakter. U amuletů a znaků zase musí zvolený šperk korespondovat s vírou člověka. Vybírejte proto s rozvahou a péčí. Špatně zvolený ochranný kámen, či amulet, může napáchat více škody než užitku.

Čistění čaker patří také mezi dobrou metodu, díky které se budete cítit lépe. Zároveň meditace dává možnost, abyste na chvíli byli pouze sami se sebou a odložili tím denní starosti a myšlenky. Vyčistíte si hlavu, získáte více energie a zharmonizujete sami sebe.

Návod na jednoduché čakrové čištění
Každá čakra má svojí barvu. Barva musí být jasně zářivá a ve správném barevném odstínu pro danou čakru. Pokud je světlo čakry matné, nebo dokonce v čakře vnímáte trhliny, černé díry, stíny, či je světlo čakry jiné barvy, než dané čakře přísluší, není čakra v pořádku. Budete tedy vizualizovat zářivé světlo v příslušné barvě čakry, kterým budete čakru postupně napouštět. Budete to dělat tak dlouho, dokud čakra nebude jasně zářivá a v barvě, která čakře náleží. Poté procítíte její vibrace a budete postupně pokračovat stejným způsobem i s ostatními čakrami. Začíná se od spodní (základní čakry) a postupujete směrem vzhůru. Při tomto meditačním očistném cvičení je důležité držet rovná záda a pokud budete praktikovat v leže, tak neusnout. Když při kontrole budou čakry v příslušných barvách a budou jasně zářit, energii doplňujte stejným způsobem, jako při jejich čištění, budete je tím posilovat. Princip je tedy stejný, jen to bude trvat kratší dobu.

Tímto se nejen čistíte, ale zároveň si posilujete vaši auru a dostáváte se do většího kontaktu sami se sebou.Jedná se o zajištění energetické hygieny, která se dá srovnat s pravidelným čištěním chrupu a je základní a nezbytnou prevencí. Jednou až dvakrát ročně je ale dobré udělat veliké čištění a kontrolu, stejně, jako když chodíme na pravidelnou dentální prohlídku. Ne všeho totiž člověk všímá a stejně, jako chodíme k lékaři, je dobré kontrolovat i tyto energetické záležitosti.


Pokud se ti líbil tento příspěvek - sdílej!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *